slider repaired 3

Serwis Apple Warszawa

Firma Apple projektuje i produkuje całą gamę urządzeń z segmentu elektroniki użytkowej i komputerów bazujących na autorskim i unikalnym zarówno pod względem obsługi jak i funkcjonalności systemie OS X oraz iOS. Od samego początku działalności firmy, tj. od 1979r., cechą wyróżniającą produktów Apple jest ich niezwykle dopracowana forma, niebanalny design i najwyższa jakość wykonania.naprawa laptopow apple warszawa

My jako serwisanci możemy powiedzieć, że produkty firmy Apple nie mają sobie równych pod względem zarówno jakości materiałów, projektu płyt głównych jak i doboru układów scalonych użytych do ich produkcji. Spasowanie stoi na najwyższym poziomie, a rozwiązania techniczne, na pierwszy rzut oka niewidoczne, nawet na nas, osobach mających codziennie styczność z najróżniejszymi nowinkami technicznymi, robią duże wrażenie.

Niestety, pomimo świetnej jakości, produkty Apple jak wszystkie urządzenia elektroniczne, mogą ulec awarii.
Dysponując rozbudowanym zapleczem serwisowym oraz wieloletnim doświadczeniem, oferujemy Państwu usługę profesjonalnej naprawy produktów firmy Apple. Zapewniamy solidną, rzetelną i zgodną z wszelkimi normami produkcyjnymi naprawę oraz gwarancję na przeprowadzoną usługę.

 

Naprawa Apple

Jeżeli Państwa MacBook lub iPad odmówił współpracy – zapraszamy do naszej siedziby (zakładka Kontakt), lub prosimy o kontakt pod nr telefonu 22 662 10 55. Naprawa laptopów i tabletów to główny profil działalności naszego serwisu Apple ale podejmiemy się również naprawy Apple iMac czy Mac mini. Postaramy się pomóc najlepiej jak tylko potrafimy.


serwis laptopow apple warszawa

Świadczymy pełną gamę usług serwisowych:

i inne - prosimy dzwonić

 

Mając na uwadze troskę o Państwa satysfakcję z użytkowania tych wyjątkowych urządzeń, dokładamy wszelkich starań, aby naprawione przez nas egzemplarze ani w wyglądzie, ani w działaniu nie odbiegały od produktów zmontowanych przez fabrykę. Tyczy się to oczywiście wszystkich prowadzonych przez nas napraw, ale to właśnie urządzenia firmy Apple uczuliły nas w największym stopniu na to, że nawet drobne niespasowanie obudowy, czy nieodpowiednio wkręcona śrubka gubi cały feeling i urok produktu.

serwis tabletow apple ipad warszawatablet apple ipad air

Należy pamiętać, że tak ekskluzywne urządzenia, poza pokrowcami, dobrej jakości preparatami czyszczącymi, wymagają także (podobnie jak nawet samochody najlepszych marek), okresowych przeglądów, niewykonalnych we własnym zakresie. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy kompleksową usługę konserwacji urządzeń Apple, w skład której wchodzi między innymi:

  • czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia (w tym jeśli to konieczne smarowanie łożyskowania wentylatora)
  • wymiana pasty termoprzewodzącej na nową najwyższej jakości
  • sprawdzenie stanu baterii CMOS i ewentualna jej wymiana
  • sprawdzenie stanu dysku twardego (pod kątem potencjalnych awarii)
  • usunięcie zanieczyszczeń ze złącz i klawiatury sprężonym powietrzem
  • gruntowne czyszczenie urządzenia (obudowy, klawiatury, matrycy LCD) odpowiednimi środkami

 

Nasz serwis Apple oferuje naprawę wszystkich modeli laptopów, w tym serii MacBook, MacBook Pro oraz MacBook Air. Przykładowe oznaczenia modeli:

seria MacBook : A1181, A1278, A1342

seria MacBook Pro: A1150, A1151, A1211, A1212, A1226, A1229, A1260, A1261, A1286, A1297, A1286, A1278, A1286, A1297, A1278, A1286, A1297, A1278, A1286, A1297, A1278, A1286, A1398, A1425, A1502

seria MacBook Air: A1237, A1304, A1369, A1370, A1465, A1466

 

Zapraszamy do Repaired Serwis Laptopów Warszawa ul. Grójecka 132/1A.

U nas diagnoza jest zawsze darmowa!

 

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline