507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Serwis Apple iPad Air

Ekran dotykowy (digitizer) to najdelikatniejsza część każdego tabletu i to ona najczęściej ulega uszkodzeniom mechanicznym. Do uszkodzeń najczęściej dochodzi na skutek upuszczenia, uderzenia lub też ściśnięciaserwis naprawa apple ipad air warszawa tabletu. Nawet stosowanie ochronnego etui nie gwarantuje całkowitego bezpieczeństwa naszego iPada Air. Zdarza się, że w trakcie upadku etui otwiera się lub też, że tablet wypada z niego całkowicie.

Naprawa w autoryzowanym serwisie Apple zwykle jest bardzo droga ponieważ nie jest wymieniana tylko pęknięta szybka ale całe urządzenie. Cena naprawy/wymiany iPada Air może przyprawić o zawrót głowy.

W naszym serwisie możliwa jest wymiana samego ekranu dotykowego. Wymieniamy tylko uszkodzoną część przez co koszt naprawy znacznie się obniża.

Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w tego typu naprawach, zdobyte również podczas napraw iPad'ów poprzednich generacji co gwarantuje, że Państwa sprzęt zostanie naprawiony solidnie, a czas naprawy skrócony do minimum.

wymiana panelu dotykowego ipad airwymiana peknietej szybki ipad air

Jeśli Państwa iPad Air uległ upadkowi, rozbił się panel dotykowy lub miała miejsce inna awaria zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Grójeckiej 132/1A w Warszawie tel. 507 255 608. Na miejscu nasi technicy w 15 minut dokonają darmowej diagnozy  i wyceny naprawy, ponadto dołożymy wszelkich starań aby naprawa była szybka i skuteczna. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszym serwisie z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline