507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Wymiana dysków HDD / SSD, pamięci RAM, rozbudowa, upgrade laptopa

Jeżeli Twój laptop działa wolno, otwarcie wielu zakładek w przeglądarce internetowej powoduje spowolnienie systemu, a nowsze gry pokazują pojedyncze klatki na sekundę, to znak, że czas na modernizację.

Dręczy Cię komunikat "Brak wolnego miejsca na dysku"? Na to także jest rada. Zależnie, czy Twój laptop posiada jedno czy dwa miejsca na montaż dysków twardych, proponujemy wymianę dysku na większy bądź instalację drugiego.

 procesor laptop intel amd naprawaram ddr ddr2 laptop grojeckauklad chlodzenia procesor ram wymiana szybszy

Niestety, w przeciwieństwie do komputerów stacjonarnych, notebooki nie są aż tak przyjazne użytkownikowi w kwestii wymiany podzespołów. Niekiedy konieczny jest demontaż wielu części obudowy, tasiemek. Szczególnie w kwestii wymiany procesora, producenci potrafią wyjątkowo utrudniać działanie, montując układ chłodzenia w sposób, który uniemożliwia łatwy jego demontaż, a co więcej próba jego odkręcenia i wyjęcia przez niedoświadczonego użytkownika może skończyć się permanentnym uszkodzeniem elementów płyty głównej.

 

Być może chcesz oglądać filmy z dysków BluRay lub po prostu Twoja nagrywarka nie nagrywa płyt - to znak, że należy wymienić napęd.

 

Być może zainteresuje Cię również wpis pt.:  Czy warto wymienić dysk twardy na dysk SSD?

 

Nasz serwis specjalizuje się w wymianie wszelkich możliwych podzespołów typu:
serwis laptopow cpu procesor ochota tray

  • procesory (intel, AMD)
  • dyski twarde (ATA, SATA)
  • dyski SSD
  • pamięci RAM (DDR, DDR2, DDR3, DDR4)
  • napędy optyczne (CD / DVD / BluRay)
  • karty sieci bezprzewodowej (WiFi 802.11a,b,g,n)

 

Zapraszamy z laptopem do Repaired Naprawa Laptopów Warszawa na darmową diagnozę i wycenę. Sprawdzimy w jakim stopniu możemy zmodernizować laptop. Sprawdzimy ile obsługuje pamięci RAM i jak szybki procesor możemy zamontować. Doradzimy też w wyborze dysku SSD.

dysk SATA PATA repaired ochota upgradedemontaz wymienimy dysk hdd ssd twardy notebook

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline