507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Odzyskiwanie danych

Choć stosowane w dzisiejszych czasach nośniki danych, w porównaniu do swoich poprzedników, są relatywnie trwałe, bezpieczne i niezawodne, jednak wciąż zdarza się , że nagle tracimy możliwość ich odczytu. Niezależnie, czy jest to uszkodzenie dysku twardego, czy pendrive, który pojawia się w systemie jako "Nierozpoznane urządzenie USB", skutki są tak samo bolesne - tracimy zdjęcia z wakacji, ulubioną muzykę, czy co gorsza wyniki wielu miesięcy pracy.

Może zdarzyć się również, że przypadkowo skasujemy dane, bądź sformatujemy dysk, albo po zaniku zasilania, komputer nie jest w stanie odczytać dysku. Być może także zalaniu uległ komputer na którym zapisana była praca magisterska?

Źródeł utraty danych może być wiele. Spieszymy z informacją, że w wielu przypadkach udaje się odzyskać większość, bądź nawet całość utraconych danych.

Posiadając bogate doświadczenie oraz rozbudowane zaplecze techniczne, jesteśmy w stanie podjąć się odzyskania Państwa danych z nośników takich jak:

  • dyski twardedyski-ssd-repaired-warszawa-ochota-serwis
  • dyski ssd
  • pendrive'y
  • karty pamięci

 

Korzystając ze specjalistycznego oprogramowania oraz posiadając narzędzia i warunki do ingerencji we wnętrze dysków twardych, jesteśmy w stanie odzyskać dane także z napędów z uszkodzonymi silnikami, głowicami i sterownikami.

Odradzamy próbę samodzielnego zaglądania do wnętrza dysku twardego. pendrive usb 3.0 serwis laptopow warszawa naprawa

Wbrew obiegowej opinii nie panuje w nich próżnia, ani nie są hermetyczne - nie musicie już Państwo tego sprawdzać:) Aby wyrównać ciśnienie panujące wewnątrz dysku z ciśnieniem atmosferycznym, powietrze dostaje się do wnętrza dysku poprzez bardzo dokładny filtr, który wyłapuje każdą, nawet najdrobniejszą drobinę zanieczyszczeń. Każde rozszczelnienie pokrywy dysku powoduje, że do wnętrza dostają się drobiny kurzu, które osadzając się na talerzach, zbierane są przez głowice, co w konsekwencji powoduje powstanie nieodwracalnych uszkodzeń powierzchni talerzy, a tym samym uniemożliwia odzyskanie danych. 

serwis notebook grojecka ochota pendrive backup

Ponadto, śruby dysku twardego należy dokręcić we właściwej kolejności i z właściwym momentem, korzystając z wkrętaka dynamometrycznego.

serwis laptopow warszawa odzyskiwanie adnych szybko kompleksowoserwis laptopow warszawa ochota naprawa dyskow

Jeżeli Twój dysk wydaje dziwne, chroboczące dźwięki, bądź cyklicznie cyka lub puka, to znak, że wkrótce jego stan pogorszy się. Jeżeli system operacyjny ładuje się nieznośnie długo, pliki nie chcą się kopiować, a przy uruchamianiu pojawiają się niebieskie lub czarne ekrany, może być to zwiastunem zbliżającej się poważnej awarii dysku twardego.

laptopy naprawa warszawa serwis grojecka bsod dysk twardy hddnajlepszy serwis laptopow warszawa grojecka nie wykrywa pamieci

 

naprawa laptopow warszawa bluescreen wymiana hdd

Należy taki komputer jak najprędzej przynieść do Repaired Naprawa Laptopów Warszawa, ul. Grójecka 132. Dokonamy jego darmowej diagnozy, doradzimy i na życzenie Państwa wykonamy kopię zapasową danych i/lub wymianę dysku.

 

Być może zainteresuje Cię również wpis pt.:  S.M.A.R.T. - sprytny system monitorowania dysku twardego

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline