507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Serwis laptopów Acer Warszawa

Serwis Acer Warszawa - Firma Acer istnieje od 1978 roku, jednakże produkcją urządzeń sektora elektroniki użytkowej i komputerów osobistych na dobre zajęła się od roku 2000. Ta tajwańska firma stała się w ostatnich latach jednym z największych dostawców komputerów osobistych na świecie. Kilka lat temu we Wrocławiu powstało centrum logistyczno-serwisowe obsługujące kraje Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

serwis laptopow acer warszawa

Firma Acer wchłonęła takie marki jak Eten, Packard Bel, Gateway czy Emachines, tworząc z nich swoje podmarki i bazując na ich technologiach w produkcji nowych urządzeń. Często zdarza się, że urządzenia różniące się marką, np. Gateway, Packard Bell i Acer, współdzielą te same komponenty wewnętrzne. Płyty główne, układy chłodzenia, baterie, zasilacze, wszystkie te elementy, a tym samym usterki są dla tych komputerów wspólne.

 

Oferowane przez Acer'a komputery dzielą się na serie:

- Acer Aspire - najpopularniejsza dotychczas seria, kierowana do użytkowników domowych; urządzenia do pracy codziennej i jako centrum multimedialne. Przedstawiciele rodziny: AS3820T, Aspire 5220, AS5520, AS5738, AS5741, AS5742, AS5920, AS6920, AS6930, AS8920, AS8930, AS8935 i wiele innych
W ostatnim czasie Acer stosuje nowe nazewnictwo wewnątrz serii Aspire, wyróżniając podserię E (np. Aspire E1-531, E1-572, E3-532P, E5), podserię V (np. Aspire V3-772, Aspire V5-531) podserię S i R.

- Acer TravelMate - komputery o zacięciu biznesowym, prostsze i mniej efektowne w formie, jednak wyposażone w pojemne baterie, bogate możliwości łączności i rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa niezbędne do pracy w sieciach korporacyjnych. Popularniejsze modele to m.in. TM4740, TM5720, TM5730, TravelMate 5740, TM6292
Nowe serie modeli TravelMate noszą nazwy TravelMate B (np. TMB113), TravelMate X (TMX313) - komputery konwertowalne (po obróceniu matrycy i zamknięciu, z laptopa tworzy się tablet), TravelMate P2, TravelMate P4

- Acer Extensa - niedrogie komputery do podstawowych zastosowań domowych, zapewniające dobrą jakość i wydajność w niskiej cenie. przykłady to EX5220, EX5230, EX5235, Extensa 7230, Extensa 7630

 

Naprawa laptopów Acer Warszawa

Naprawa Acer Warszawa - Mając w składzie osoby, które dawniej pracowały w autoryzowanym serwisie firmy Acer, możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że żaden Acer, Gateway, Packard Bell czy eMachines nie ma przed nami tajemnic. Nasi Technicy posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym zlokalizowanie i naprawienie usterki w Państwa laptopie nie nastręczy problemów. Wieloletni staż w serwisowaniu laptopów Acer sprawia, że doskonale znamy typowe usterki i bolączki większości dostępnych modeli, a także tych wycofanych ze sprzedaży wiele lat temu.

naprawa laptopow acer warszawaserwis acer warszawawymiana matrycy gniazda ladowania zawiasow klawiatury grafiki

Jeśli mowa o usterkach komputerów firmy Acer, częstymi problemami są uszkodzone złącza ładowania, które podobnie jak w komputerach marki Asus, są delikatne i podatne na złamanie i wypalenie. Komputery marki Acer borykają się także z uszkodzeniami akumulatorów, które przestają "trzymać" nawet po kilku miesiącach. Powszechne są usterki elektryczne obwodów ładowania, zwarcia na płycie głównej, a także uszkodzenia układów graficznych objawiające się artefaktami, brakiem obrazu na matrycy LCD czy charakterystycznym sygnałem długi - krótki - krótki po włączeniu laptopa. Jeżeli uszkodził się układ graficzny, oferujemy możliwość wymiany BGA, ewentualnie naprawy układu graficznego metodą reballingu - jeśli jest to wykonalne dla danego układu.

 

Przykładowe usługi oferowane przez serwis laptopów Acer:

 

Naprawa tabletów Acer Warszawa

Acer to oprócz laptopów także tablety z serii Acer Iconia, np oparte na systemie Android A200, A201, A500, A501, A510, A511 A1, A3. Z kolei pod kontrolą systemu Windows pracują tablety serii W, m.in. W500, W510.

Jako serwis pogwarancyjny świadczymy także usługi naprawy tabletów firmy Acer takie jak:

  • Wymiana gniazd USB
  • Wymiana gniazd ładowania
  • Instalacja i naprawa oprogramowania
  • Wymiana panelu dotykowego
  • Wymiana matrycy
  • Naprawa obwodu ładowania
  • i inne

 serwis tabletow acer warszawa

Zachęcamy do odwiedzenia serwis Acer Warszawa przy ul. Grójeckiej 132/1A (róg ul. Korotyńskiego) lub kontaktu telefonicznego pod nr 507 255 608. Na miejscu nasi technicy dokonają bezpłatnej diagnozy usterki już w 15 minut, Dokładamy wszelkich starań aby naprawa laptopów Acer była szybka i skuteczna.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline