507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Serwis laptopów Toshiba Warszawa

serwis toshiba warszawaFirma Toshiba powstała w 1939 roku w wyniku połączenie firm Shibaura Seisakusho oraz Tokyo Denki. Spółka przyjęła nazwę Tokyo Shibaura Denki, i choć w niedługim czasie nazywano ją w skrócie Toshiba, to nazwę Toshiba Corporation oficjalnie ustanowiono w 1984 roku.

Poza wieloma innymi dziedzinami produkcji urządzeń elektrycznych i elektronicznej Hi-Tech, Toshiba wytwarza laptopy i tablety, których naprawa jest przedmiotem naszej działalności. Poniżej prezentujemy przykładowe oznaczenia modeli które serwisujemy w Repaired Serwis Toshiba Warszawa. Jeśli jednak nie ma na liście Twojego modelu to nic straconego, zapraszamy z laptopem Toshiba do naszego serwisu, a  serwisanci zajmą się resztą.

 

 

 

Linia Qosmio

Laptopy z linii Qosmio będące szczytem wydajności i multimedialności wśród notebooków Toshiby, pomimo wysokiej ceny, zachwycają doborem parametrów, jakością matryc LCD, odwzorowaniem kolorów, szybkością przetwarzania grafiki i potężnym dźwiękiem rzadko spotykanym w urządzeniach przenośnych. W urządzeniach tej linii warto pilnować czystości i drożności układu chłodzenia, zlecając okresowo konserwację. Potężny układ graficzny i niesprawny układ chłodzenia to gwarancja jego uszkodzenia i konieczność kosztownej wymiany układu BGA. Popularne modele: X300, X500, X70, X77, F50, G50.naprawa qosmio x70 naprawa grafika gpu

 

Popularna linia Satellite  

W zasadzie nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencji ani na plus, ani na minus. Są to solidne i rozsądnie wycenione urządzenia do codziennego użytku. Niedrogie w zakupie, z dobrą dostępnością części zamiennych, są dobrym wyborem jako laptop do użytku domowego. Na rynku polskim popularne były modele Satellite A300, L300, L350D, P300, U400, A100, z nowszych - C50, C55, C70, C75, NB10, P50, Radius 11

 

Linia Portege 

Toshiba Portege to urządzenia projektowane z dużym naciskiem na przenośność. Nierzadko posiadają metalowe obudowy i bardzo pojemne baterie. Użycie supercienkich paneli LCD i ultramobilnych procesorów zapewnia małe wymiary i długą pracę bez zasilacza, a wysoką wydajność gdy tego trzeba. Naprawialiśmy modele Portege R835, Z30, Z935, także starsze M700, M750.

toshiba satellite c75d nowe ssd

serwis toshiba warszawa

Naprawa laptopów Toshiba Warszawa

Jako serwis z wieloletnim doświadczeniem, znamy typowe usterki laptopów Toshiba. Te mniej typowe również jesteśmy w stanie z dużą skutecznością naprawiać dzięki doświadczeniu w naprawie notebooków tej oraz innych firm, bacznej obserwacji zmian projektowych płyt głównych, analizie schematów i dużej bazy wiedzy zdobytej na podstawie dotychczasowych napraw.

 

W przypadku tego producenta, naprawa laptopów Toshiba najczęściej wiąże się z usterkami układów graficznych. Również często pojawiają się laptopy, które się nie włączają, a związane jest to z uszkodzeniem obwodu zasilania na płycie głównej. Bolączką starszych modeli linii Satellite opartych o płyty główne produkowane przez firmę Inventec, np. Satellite L300 są awarie kondensatorów NEC/Tokin stosowanych w obwodzie przetwornicy napięcia zasilania procesora. Oczywiście usterki mechaniczne w rodzaju zalania klawiatury, wyłamania gniazda zasilania czy pęknięcia matrycy LCD są równie prawdopodobne jak u innych producentów i również je naprawiamy :)

 

Przykładowe usługi oferowane przez serwis laptopów Toshiba:

 

Naprawa Toshiba Warszawa - Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Grójeckiej 132 w Warszawie. Diagnoza jest zawsze darmowa i wykonywana od ręki!

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline