Od dnia 1.08.2020r. zmieniają się godziny otwarcia Serwisu.

Pracujemy pn-pt 10:00-18:00, soboty - nieczynne.

slider repaired 2

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sb: 10:00 - 14:00

Wymiana matrycy i digitizera w tablecie Lenovo Yoga 3 YT3-X50L

Przeważnie podczas upadku tabletu rozbiciu ulega ekran dotykowy, potocznie nazywany szybką. Jednak upadek upadkowi nie równy. Właściciel tabletu Lenovo Yoga 3 YT3-X50L miał pecha bo przy upuszczeniu urządzenia pękła nie tylko szybka ale również matryca lcd. Mimo, że funkcje dotykowe nadal działały to obraz był częściowo nieczytelny. W takim stanie urządzenie nie bardzo nadawało się do użytku.

Po wstępnej darmowej diagnozie przedstawiliśmy Klientowi kosztorys naprawy, a po akceptacji kosztów przystąpiliśmy do naprawy rozbitego tabletu Lenovo. Nie był to pierwszy tablet Lenovo Yoga, który naprawialiśmy toteż naprawa przebiegło szybko i bez żadnych problemów. Wcześniej na naszym blogu opisywaliśmy już m.in. wymianę matrycy, ekranu dotykowego, gniazda usb czy naprawę włącznika w tabletach Lenovo Yoga.

Po zakończeniu naprawy i przeprowadzeniu testów jakościowych w pełni sprawny tablet powrócił do swojego właściciela.

Jeśli niechcący upuściłeś swój tablet Lenovo Yoga i zbił się ekran dotykowy lub matryca,  zapraszamy do serwisu laptopów i tabletów Repaired na darmową diagnozę i wycenę naprawy w 15 minut oraz szybką naprawę.

rozbity ekran w tablecie lenovo yoga 3 YT3 X50F

wymiana szybki Lenovo Yoga 3 Tablet

wymiana rozbitej matrycy Lenovo Yoga 3 Tablet YT3 X50

 

e-max.it: your social media marketing partner