slider repaired 2

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sb: 10:00 - 14:00

Serwis Lenovo - naprawa tabletu Lenovo Yoga Tablet 2 Pro-1380F

Pisaliśmy już kilkukrotnie na naszym blogu o naprawach tabletów Lenovo serii Yoga. Teraz przyszła kolej na Lenovo Yoga 2 w wersji Pro-1380F. Usterka zgłoszona przez Klienta to: tablet nie włącza się, nie ładuje. Z relacji Klienta dowiedzieliśmy się, że tablet zepsuł się nagle. Nie było żadnych wcześniejszych objawów, problemów z włączaniem czy samą pracą tabletu. Po prostu z dnia na dzień tablet Lenovo Yoga przestał się włączać. Klient podejrzewał awarię baterii lub płyty głównej. Tablet został przekazany technikom do weryfikacji uszkodzenia i już po ok dziesięciu minutach okazało się, że powód niewłączania się urządzenia jest zupełnie inny - uszkodzony był włącznik.

W modelu Lenovo Yoga Tablet 2 Pro-1380F przycisk włączania nie jest lutowany bezpośrednio do płyty głównej, znajduje się on na taśmie FPC (tzw. flex). Na tej samej samej taśmie umieszczone jest również złącze usb, gniazdo słuchawkowe, a także przyciski podgłaszania/ściszania. 

Czas naprawy odgrywał dla Klienta bardzo ważną rolę ponieważ używał tabletu do pracy. Uszkodzony element został wymieniony na nowy i po przeprowadzeniu testów jakościowych sprzęt był gotowy do odbioru z serwisu. Cała obsługa serwisowa tabletu trwała jedynie dwa dni.

Naprawa tabletów Warszawa - Jeśli Twój tablet również odmówił współpracy, przestał się włączać, ładować baterię, a może wystąpił jakiś inny problem, zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę naprawy w 15 minut. Dołożymy wszelkich starań aby naprawa przebiegła jak najszybciej. Serwis tabletów Warszawa Ochota, ul. Grójecka 132/1A, tel 22 662 10 55

serwis lenovo warszawa naprawa przycikw yoga 2 pro tablet

naprawa Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 1380F

 

e-max.it: your social media marketing partner