slider repaired 3

Serwis Lenovo Warszawa - wymiana dolnej  obudowy w laptopie Lenovo G570

Każdego dnia do serwisu laptopów Repaired w Warszawie przyjmujemy laptopy z najróżniejszymi usterkami. Naprawiamy praktycznie wszystko, od wymiany matrycy czy obudowy, lutowanie gniazd, aż po czyszczenie i naprawę płyty głównej po zalaniu. W przypadku zgłoszeń dotyczących uszkodzeń obudowy laptopa, część z nich dotyczy uszkodzeń mechanicznych, tzn. są to laptopy po jakimś upadku lub uderzeniu ale są też laptopy, które używane były zgodnie z ich przeznaczeniem, a mimo to ich obudowa się połamała.

Znajdujący się na poniższych zdjęciach laptop Lenovo G570 miał uszkodzoną obudowę. Jak powiedział nam Klient, laptop nigdy nie upadł, a uszkodzenie powstało od zwykłego użytkowania. Zgłaszana usterka związana była z rozchodzącą się obudową przy otwieraniu i zamykaniu klapy matrycy. Z czasem luz powiększał się, aż w końcu skutecznie uniemożliwił otwieranie klapy. Przy tego typu usterce często słyszymy od Klientów, że uszkodzone są zawiasy. Dla laika może to tak  wyglądać - przy poruszaniu klapą widać jak zawias przemieszcza się wewnątrz obudowy, jednak w rzeczywistości wyłamane zostały plastikowe tulejki do których powinien być przykręcony zawias - co wyraźnie widać na kolejnych zdjęciach, uszkodzone miejsca oznaczone zostały czerwonymi strzałkami. Śrubki mocujące wraz z metalowymi gwintami pozostały na zawiasach.

Naprawa polegała na wymianie uszkodzonej obudowy, w tym przypadku była to dolna obudowa laptopa lecz nie zawsze tak musi być, zależy to od konstrukcji danego modelu. Zawiasy pracowały poprawnie, także nie było potrzeby ich wymiany. Po poprawnym złożeniu laptopa i uzupełnieniu brakujących śrubek, funkcjonalność laptopa została przywrócona. Znów można było otwierać i zamykać klapę bez obaw o uszkodzenia matrycy i innych elementów obudowy.

Jeżeli Twój laptop uległ uszkodzeniu, zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę naprawy do naszej siedziby przy ul. Grójeckiej 132/1A na warszawskiej Ochocie. Od ręki sprawdzimy rodzaj uszkodzenia i zaproponujemy rozwiązanie. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 22 662 10 55.wylamany zawias w laptopie lenovo g570

uszkodzony lewy zawias lenovo g570

uszkodzony prawy zawias lenovo g570

wymiana dolnej obudowy laptop serwis lenovo g570

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline