507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Naprawa tabletu Asus T100TA po upadku

Asus T100TA nadal jest popularnym tabletem pomimo, że jego premiera miała miejsce już trzy lata temu. Model ten w dalszym ciągu trafia do naprawy do naszego serwisu. Głównie są to uszkodzone gniazda usb i rozbite szybki.

Tym razem najbardziej powszechna usterka wśród tabletów czyli uszkodzony mechanicznie panel dotykowy (digitizer). Niefortunnie tablet został upuszczony przez użytkownika co poskutkowało potłuczeniem szybki. Przy spotkaniu tabletu z podłożem nie pomogło nawet etui, w którym znajdował się omawiany Asus T100. Na szczęście matryca lcd nie uległa uszkodzeniu, obraz nadal wyświetlał się prawidłowo. Nie działały natomiast funkcje dotykowe powyżej linii pęknięcia. Konieczna była wymiana szybki wraz z digitizerem. Digitizer jest odpowiedzialny za funkcje dotykowe i jest on zintegrowany z szybą - jest to jeden element. Nie można wymienić samej szyby lub samego digitizera jak błędnie sądzi wielu naszych Klientów.

Dysponując odpowiednimi narzędziami i doświadczeniem mogliśmy w krótkim czasie wymienić uszkodzony podzespół i zwrócić naprawiony sprzęt właścicielowi. Oczywiście na naprawę została wystawiona pisemna gwarancja.

Jeżeli Państwa tablet uległ uszkodzeniu, zapraszamy na diagnozę i wycenę naprawy do naszej siedziby przy ul. Grójeckiej 132/1A na warszawskiej Ochocie, lub do kontaktu pod nr tel. 507 255 608. Diagnoza usterki u nas jest zawsze darmowa.

peknieta szyba panel asus t100ta serwis naprawaasus t100ta nie dziala dotyk serwis laptopow warszawawymiana digitizera matrycy asus t100ta serwis tabletow warszawa

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline