507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Laptop HP 15-ac013nw - Instalacja systemu Windows 10  - serwis laptopów HP 

W serwisie laptopów Rapaired oferujemy bezpłatną diagnozę usterki i wycenę naprawy już w 15 minut. Każdy może zgłosić się do nas ze swoim uszkodzonym laptopem lub tabletem, skorzystać z diagnozy i dopiero po zapoznaniu się z kosztorysem podjąć decyzję o naprawie sprzętu.

Znaczną większość wykonywanych przez nas napraw poprzedza wstępna diagnoza. Czasem jednak zgłaszają się do nas Klienci, zlecając wykonanie konkretnej usługi. Tak było w przypadku laptopa HP 15-ac013nw, który trafił do naszego serwisu tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Laptop był całkowicie sprawny ale Klient chciał przywrócić system laptopa do stanu fabrycznego. Na dysku nie było danych do zachowania, całość miała zostać skasowana. Nasze zadanie polegało na sformatowaniu dysku, instalacji systemu Windows 10 w najnowszej wersji, instalacji sterowników i wstępnym skonfigurowaniu systemu. Zgodnie z dyspozycją nowy system został zainstalowany w angielskiej wersji językowej. Po wykonaniu tych czynności, laptop już na drugi dzień był gotowy do odbioru z serwisu.

Przy reinstalacji systemu jesteśmy w stanie zabezpieczyć przed skasowaniem ważne pliki i foldery zapisane na dysku laptopa, również jeśli komputer nie włącza się lub występują inne problemy uniemożliwiające samodzielne wykonanie kopii zapasowej danych przed oddaniem laptopa do serwisu.

Jeśli chcesz odświeżyć system w swoim laptopie lub usunąć dane z dysku np. przed sprzedażą laptopa, zapraszamy do naszego serwisu. Przeinstalujemy system operacyjny w Twoim laptopie i w zależności od potrzeb, bezpowrotnie skasujemy lub zachowamy dane zapisane na dysku. Serwis laptopów Repaired ul. Grójecka 132 Warszawa Ochota tel 507 255 608

postawienie od nowa systemu windows w laptopie

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline