507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Wymiana uszkodzonej matrycy LCD w laptopie Asus UX501V

Nasi technicy każdego dnia spotykają się z uszkodzeniami mechanicznymi w laptopach. Najczęściej są to połamane obudowy, przeważnie w okolicach zawiasów oraz pęknięte matryce. W tabletach prym wiodą potłuczone ekrany dotykowe i uszkodzone gniazda usb. O  nieszczęście nie trudno, wystarczy upuszczenie laptopa już z niewielkiej wysokości aby pękła matryca lub wgniotła się obudowa.

Laptop Asus ZenBook Pro UX501V trafił do naszego serwisu właśnie po upadku. Jak zapewniała Klientka wysokość nie była duża, jednak jak się okazało wystarczająca aby w laptopie uszkodziła się matryca. Ekran nie pękł ani się nie rozlał, natomiast obraz cały czas migał. Wyświetlały się też kolorowe pionowe paski. Podczas upadku ucierpiała również obudowa - wgniótł się jeden z rogów na który upadł laptop. Obudowa w tym modelu wykonana jest se stopu aluminium dlatego tylko się odkształciła, gdyby była plastikowa zapewne by pękła. Owo wgniecenie nie przeszkadzało jednak w dalszym użytkowaniu laptopa.

Matryca zamontowana w Asus UX501V to matryca nie byle jaka bo jest to ekran 4K/UHD o rozdzielczości cztery razy większej niż ekran FHD czyli 3840x2160 pikseli. Dzięki szerokiemu wachlarzowi matryc, który oferujemy, byliśmy w stanie w krótkim czasie sprowadzić nową część i zakończyć naprawę laptopa. Na wykonana przez nas naprawę wystawiliśmy 12 miesięczną pisemną gwarancję.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w naprawie laptopów oraz duży wybór matryc jesteśmy w stanie wymienić uszkodzony ekran nawet tego samego dnia. Najpopularniejsze modele matryc mamy zawsze na stanie magazynowym.

W przypadku problemów z matrycą lcd lub innymi podzespołami laptopa zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy i darmowej diagnozy. Naprawiamy laptopy wszystkich marek. Serwis Repaired mieści się przy ul. Grójeckiej 132/1A na warszawskiej Ochocie. Jesteśmy także do dyspozycji pod nr tel 507 255 608. Serdecznie zapraszamy.

wymiana matrycy laptop Asus UX501V

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline