507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Zatkany układ chłodzenia

brudny uklad chlodzenia w laptopie serwis

Tak właśnie wygląda zaniedbany układ chłodzenia w laptopie. Całkowicie zatkana kratka radiatora i warstwa kurzu na wentylatorze. Z doświadczenia wiemy, że nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że układ chłodzenia laptopa wymaga okresowego czyszczenia i konserwacji. Często gdy komputer zaczyna nam się mocniej nagrzewać zamiast udać się do serwisu, nasze kroki kierujemy do sklepu i kupujemy podkładkę chłodzącą. Z pozoru wydaje się to logiczne ale jeśli układ chłodzenia jest niedrożny, nawet najlepsza podkładka chłodząca nic nie pomoże.

Objawy które mogą wystąpić to nadmierne nagrzewanie się laptopa, głośna praca wentylatora, jakiś hałas/tarcie/trzeszczenie z wnętrza komputera, częste włączanie się wiatraka i praca na wysokich obrotach, spowolnione działanie komputera, zawieszanie się laptopa, bluescreen'y, wyłączanie się komputera w trakcie pracy.

Warto zadbać o układ chłodzenia naszego laptopa jeśli chcemy żeby posłużył nam długie lata. Długotrwałe przegrzewanie się może doprowadzić do poważnych uszkodzeń płyty głównej i późniejszej kosztownej naprawy.

Aby tego uniknąć zapraszamy do naszego serwisu laptopów Repaired, za darmo sprawdzimy stan chłodzenia w Twoim laptopie.

U nas diagnoza zawsze jest darmowa i trwa ok 15 minut.

Poniżej przykład układu chłodzenia przed czyszczeniem i po.

zatkany uklad chlodzenia radiator wentylatorczyszczenie chlodzenia laptopa serwis warszawa

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline