507 255 608

Serwis Laptopów Repaired

Serwis laptopa Dell Inspiron 3537 - wymiana rozbitej matrycy LCD

Nawet jeśli bardzo dbamy o swój laptop, może może dojść do jego awarii. Wystarczy chwila nieuwagi by uszkodzić matrycę LCD - najbardziej podatną na uszkodzenia mechaniczne część laptopa. Wystarczy zamknąć klapę gdy na klawiaturze został np długopis, zahaczyć o otwartą klapę lub upuścić laptopa i nieszczęście gotowe. Z informacji od naszych Klientów wynika, że zbicie matrycy często następuje też w trakcie przenoszenia laptopa, a sami zainteresowani nawet nie wiedzą w którym momencie doszło do uszkodzenia. Pamiętajmy więc, że zamknięcie klapy nie gwarantuje 100% ochrony matrycy.

Jeśli już dojdzie do uszkodzenia, najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu komputerowego. Próba wymiany matrycy na własną rękę może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego. Często przyjmujemy do naprawy laptopy po nieudanych próbach naprawy z dodatkowymi uszkodzeniami. Prym wiodą uszkodzone gniazda - połamane lub wyrwane z płyty gniazdo, uszkodzona przy demontażu obudowa, nierzadko spotykamy się też z niewłączającymi się płytami głównymi. Każdy model laptopa demontuje się inaczej, bez doświadczenia w naprawie laptopów można wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Warto też pamiętać, że matryce różnią się od siebie m.in. typem złącza, rozdzielczością, mocowaniami czy wykończeniem - matryca z połyskiem (glare) lub matowa (matte).

Naprawa Dell Inspiron 3537 w Repaired Serwis Laptopów

W serwisie laptopów Repaired wymieniamy matryce w laptopach codziennie. Jeśli w Twoim laptopie doszło do uszkodzenia matrycy, nie ma obrazu lub obraz miga, wyświetlają się paski, zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę naprawy już w 15 minut. Najpopularniejsze matryce mamy zawsze na miejscu, większość napraw związanych z wymianą matrycy jesteśmy w stanie wykonać już przy pierwszej wizycie w naszym serwisie.

Taką ekspresową naprawę wykonaliśmy przy okazji wymiany pękniętej matrycy lcd w tytułowym laptopie Dell Inspiron 3537. Od razu po sprawdzeniu laptopa i akceptacji kosztorysu, technik przystąpił do wymiany matrycy. Cała naprawa została wykonana "od ręki" co było sporym zaskoczeniem dla naszej Klientki, która była przygotowana na to, że będzie musiała rozstać się ze swoim laptopem na co najmniej tydzień. Na naprawę wystawiona została 12-sto miesięczna gwarancja.

Problem z matrycą w laptopie? Serwis Laptopów Repaired ul. Grójecka 132/A Warszawa Ochota, tel 507 255 608 Zapraszamy.

naprawa laptop dell inspiron 3537

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline