Czarny ekran po aktualizacji Windows — typowy problem

Microsoft Surface Laptop 3 – instalacja systemu. Surface, który przestał się uruchamiać po automatycznej aktualizacji Windowsa. Laptop włączał się do okna logowania, a po wpisaniu hasła wyświetlał się tylko czarny ekran i biały kursor. Nic więcej nie dało się zrobić. Restart nie pomagał, za każdym razem po ponownym włączeniu był ten sam efekt. Nie jest to odosobniony przypadek kiedy aktualizacja systemowa „psuje” komputer.

Rozwiązanie problemu — ponowna instalacja Windows z zachowaniem danych

Na szczęście mamy rozwiązanie tego problemu. Klient zdecydował się na ponowną instalację systemu Windows z zachowaniem danych z komputera. Zainstalowaliśmy najnowszą wersję, wraz ze sterownikami i podstawowym oprogramowaniem. Teraz nie dość, że komputer działa bez problemu to jeszcze znacznie przyśpieszył.

Laptop się zawiesza lub działa wolno? Sprawdź go u nas!

Problemy z wolnym działaniem laptopa lub zawieszaniem? Przyjdź już dziś do naszego Serwisu Surface  na darmową diagnozę usterki i wycenę naprawy.

Serwis Laptopów Repaired ul Grójecka 132/1A Warszawa Ochota, tel 507 255 608