slider repaired 2

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sb: 10:00 - 14:00

Naprawa płyty głównej w laptopie Apple MacBook Pro 13 - serwis laptopów Warszawa

Często zdarza się, że komputer bez wyraźnej przyczyny przestaje działać. Po zamknięciu systemu, laptop nie chce się już włączyć, nie reaguje na przycisk włącznika, nie świecą diody na obudowie. Tym razem do naprawy trafił laptop Macbook Pro 13 A1502. Klient pracował na komputerze do późnego wieczora, wyłączył laptop, a następnego dnia nie mógł go już włączyć.

Diagnoza wykazała uszkodzenie obwodu zasilania na płycie głównej (Więcej w artykule Naprawa obwodu zasilania laptopa). Choć naprawa laptopów wymaga doświadczenia, wiedzy, odpowiednich narzędzi i dokumentacji, a naprawa płyty głównej jest jedną z bardziej skomplikowanych napraw, Serwis Laptopów Repaired oferuje tego typu usługę dla urządzeń wszystkich marek, w tym Apple. Płyta została wymontowana z laptopa, zmierzone zostały wymagane napięcia, sygnały i wartości elementów. Po zlokalizowaniu usterki i wymianie uszkodzonych elementów lutowanych, komputer uruchomił się. Naprawa laptopa wiązała się z demontażem radiatora, więc podczas montażu wymieniona została też pasta termoprzewodząca, a cały układ chłodzenia został wyczyszczony z kurzu.

Testy potwierdziły pełną funkcjonalność laptopa po naprawie. Klient już po kilku dniach odebrał sprawny komputer, a dzięki temu, że nie musiał kupować nowego urządzenia, zaoszczędził znaczną kwotę i bez utraty danych mógł kontynuować pracę nad projektami w znanym sobie środowisku systemowym.

naprawa plyty glownej macbook serwis laptopow warszawa

 

e-max.it: your social media marketing partner