slider repaired 3

Serwis laptopów HP / Compaq Warszawa

Hewlett-Packard Company to amerykańska firma informatyczna z siedzibą w Kalifornii. Jest to jedna z największych firm tego typu na świecie. Producent m.in. laptopów, drukarek, serwerów i skanerów. Wiele komputerów i notebook'ów w ofercie HP pochodzi z linii produkcyjnej firmy Compaq, z którą to Hewlett-Packard połączył się w 2002 roku.

naprawa laptopow HP warszawaNotebooki HP są starannie wykonane, wyposażone w najnowsze technologie, a także stylowe i funkcjonalne. W ofercie HP znajdziemy komputery najwyższej klasy, laptopy po których można spodziewać się czegoś naprawdę wyjątkowego ale także komputery na co dzień, w przystępnej cenie bez zbędnych dodatków.

 

Naprawa HP

Jeśli posiadasz już laptopa marki HP i uległ on awarii to zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie. Posiadamy rozbudowane zaplecze serwisowe, a także spore doświadczenie w naprawie laptopów Hewlett-Packard i Compaq. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi diagnostyczno pomiarowemu jesteśmy w stanie zdiagnozować usterkę już w 15 minut, natomiast szeroki dostęp do części serwisowych HP i dobrze wyszkolona kadra pozwala na szybkie ukończenie naprawy, a co za tym idzie szybki powrót laptopa do klienta. Nasze naprawy nie polegają na wymianie całych modułów. Naprawiamy płyty główne na poziomie wymiany elementów, a nie całych płyt głównych co znacznie obniża koszty naprawy. Wszystkie naprawy odbywają się w naszym serwisie, posiadamy dobrze wyposażony serwis, również w stację lutowniczą do wymiany i naprawy układów BGA dzięki czemu nie jesteśmy zmuszenia do zlecania napraw podwykonawcom. Nie ważne z jakim problemem Państwo się do nas zgłaszają ponieważ z każdym z nich poradzimy sobie szybko i skutecznie.

Zapewniamy państwu solidną i rzetelną naprawę oraz gwarancję na wykonaną usługę. Ponadto u nas diagnoza i wycena naprawy jest zawsze darmowa.

W Repaired Serwis Laptopów naprawiamy wszystkie modele laptopów Marki HP, m.in. serii: Pavilion dv, EliteBook, Presario, Compaq, ProBook, ENVY, Business NoteBook, Mini, OmniBook, seria G.

 

Przykładowe usługi oferowane przez serwis laptopów Repaired:

 

Jeśli Państwa laptop HP uległ awarii zapraszamy do REPAIRED serwis HP Warszawa przy ul. Grójeckiej 132/1A. Na miejscu nasi technicy dokonają bezpłatnej diagnozy usterki w 15 minut, ponadto dołożymy wszelkich starań aby naprawa była szybka i skuteczna.

 

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline