slider repaired 3

Serwis laptopów Asus Warszawa

Tajwańska firma Asus rozpoczęła działalność w 1990r. Została założona przez dwóch informatyków pracujących wcześniej dla firmy Acer. Ta na początku niewielka firma zaczynała od produkcji obwodów drukowanych, by z czasem rozpocząć produkcję płyt głównych oraz kart graficznych. Wzrost firmy trwa nieprzerwanie do dziś. Rozszerza się także asortyment, który w chwili obecnej obejmuje w zasadzie wszystkie dziedziny rynku komputerów. Asus produkuje w dalszym ciągu płyty główne, karty graficzne, ale też laptopy, netbooki, tablety, telefony, urządzenia PDA, routery, słuchawki i wiele innych.serwis laptopow asus warszawa

Asus jest firmą słynącą z innowacyjności swoich produktów, jednocześnie zapewniając wysoką jakość i rozsądną cenę. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na masową skalę komputer będący realizacją koncepcji netbooka - eeePC. Jako pierwsza pokazała także urządzenie będące połączeniem laptopa i tabletu - Asus Transformer - tablet z dołączaną klawiaturą. AsusTek w ostatnim czasie pokazał także laptop TAICHI posiadający dwie matryce LCD - w miejscu tradycyjnym, oraz na zewnątrz klapy matrycy, co pozwala używać tego notebook'a jako tabletu po zamknięciu. Daje też możliwość pokazywania treści osobie siedzącej naprzeciw użytkownika.

W ofercie Asusa znaleźć można notebooki celujące w rozmaite grupy odbiorców o różnych gustach i potrzebach. I tak graczowi proponuje całą gamę laptopów z serii Republic Of Gamers (ROG), jak choćby G55VW, G75VW

Użytkownicy domowi, którzy używają laptopa jako narzędzie rozrywki multimedialnej z pewnością zadowolą się modelami N56VB lub N76VB, o matrycy o przekątnej odpowiednio 15,6" i 17,3"

Osoby wymagające mobilności wybiorą ultrabooka Zenbook UX32, UX21 czy UX42

Do pracy codziennej świetnie nada się seria K oraz X, np. K56CB, X550

Inne modele, jaki przyszło nam naprawiać to m.in.: A55, X58, K52, X750. Popularne są także X53, K50, F5, N51

 naprawa laptopow asus warszawaserwis asus warszawawymiana matrycy w laptopie asus

Asus to jak wspomniano wcześniej także, a może przede wszystkim rynek podzespołów dla komputerów stacjonarnych, szczególnie cenionych przez graczy. Są to między innymi płyty główne z serii Maximus, karty graficzne z poprawionym chłodzeniem DirectCU. To właśnie specjalnie dla użytkowników skupionych na grze Asus wprowadził ostatnio całą gamę peryferiów, jak choćby znakomite słuchawki Orion lub Vulcan

 

Naprawa Asus

Jeśli chodzi o usterki, to nie będzie oryginalnym stwierdzenie, że zdarzają się przeróżne, zależnie od serii i modelu. Jedno co można powiedzieć o wszystkich produktach firmy Asus, czy to laptopach, tabletach, czy peryferiach, jest to, że ich projekt jest przemyślany. Płytki drukowane zaprojektowane są zgodnie z najlepszymi zasadami "sztuki", obudowy wykonane z tworzyw wysokiej jakości, nie nastręczają niepotrzebnych trudności przy demontażu i ponownym montażu. Dlatego naprawa laptopów Asus przebiega bez większych problów. Są oczywiście słabe punkty, jak gniazda zasilania, uszkadzające się przy byle szarpnięciu za wtyk zasilacza, zawiasy klapy matrycy, które potrafią zatrzeć się i ułamać. Typowe usterki, które przydarzają się wszystkim producentom - jako że te podzespoły są wspólne dla wszystkich firm, dostarczane przez zewnętrznych producentów to m.in. awarie dysków twardych, uszkodzone matryce lcd, napęd DVD, który nie czyta płyt, itp.

 

Przykładowe usługi oferowane przez serwis laptopów Repaired:

 

Mając wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu laptopów i innych urządzeń marki ASUS możemy zaproponować Państwu naprawę urządzenia poprzedzoną bezpłatną 15-minutową diagnozą. Jeżeli Państwa komputer nie działa, zapraszamy do siedziby Serwisu Laptopów i Tabletów REPAIRED w Warszawie przy ul. Grójeckiej 132/1A, tel (22) 662 10 55. Nasi Technicy szybko i trafnie zdiagnozują usterkę i w szybkim terminie usuną problem.

 

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline