Serwis Laptopów Repaired

Brak połączenia z internetem

Wielu z nas spotkało się z przypadkiem, gdy po instalacji programu, aktualizacji systemu, przeglądaniu internetu czy restarcie, komputer przestał otwierać strony internetowe. Pomimo rozłączenia i podłączenia do sieci Wi-Fi, w dalszym ciągu strony nie otwierają się. Restart routera nie pomaga, a na innych laptopach, czy tabletach, internet funkcjonuje prawidłowo.

chrome error network err internet disconnected

W przypadku opisywanych objawów, przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Najczęściej niewłaściwa praca połączenia sieciowego związana jest z obecnością wirusów, malware, spyware, bloatware i innego niechcianego oprogramowania. Serwis Laptopów Repaired świadczy usługę usunięcia wirusów i złośliwego oprogramowania. Po wyczyszczeniu dysku notebooka z zainfekowanych plików i oczyszczeniu systemu ze śladów działalności malware, zmienionych wpisów rejestru oraz konfiguracji systemu operacyjnego, komputer odzyskuje łączność z internetem i strony WWW działają z powrotem. Po operacji odwirusowania, komputer z reguły działa szybciej.

Inną przyczyną mogą być problemy sprzętowe. Nierzadko zdarza się uszkodzona karta Wi-Fi, która albo nie łączy się z siecią, albo łączy, ale po chwili rozłącza. Może wystąpić także problem ze sterownikami karty sieciowej i wymagana jest ich reinstalacja, co jest utrudnione, gdyż nie ma połączenia sieciowego i trzeba do tego użyć innego komputera. Podobnie rzecz się ma z połączeniem ethernetowym (przez kabel) – uszkodzone gniazdo, pogięte piny, wypadający kabel, spalony układ kontrolera LAN na płycie głównej, to równie częste przypadki.

gniazdo lan uszkodzone zlacze piny ethernet serwis laptopow warszawaspalona nie dziala karta wifi sieciowa brak sieci wlan

Serwis Repaired naprawia laptopy wszystkich marek, zajmujemy się kompleksowym rozwiązywaniem problemów z notebookami, w tym opisanymi powyżej usterkami połączenia sieciowego. Zapraszamy na bezpłatną diagnozę w 15 minut, sprawdzimy laptop, określimy sposób rozwiązania problemu, czas i koszt naprawy.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline