slider repaired 3

Naprawa tabletu Microsoft Surface Pro 6 - uszkodzony zawias

Tablety serii Surface Pro posiadają stopkę dzięki, której można tablet postawić np. na biurku. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Dodatkowo podłączając dedykowaną klawiaturę w kilka chwil możemy zamienić tablet w laptopa. Stopka po złożeniu chowa się w obrys obudowy nie psując jej estetyki. Wygląda to spójnie i elegancko. Osadzona jest na dwóch zawiasach, które jednak na skutek eksploatacji mogą się zużyć lub uszkodzić. Najczęściej wyłamuje się tylko jeden z zawiasów. Efekt jak na zdjęciach poniżej.

Wymiana zawiasów w tabletach Microsoftu nie należy do najłatwiejszych. Przy demontażu urządzenia w pierwszej kolejności należy zdemontować ekran lcd. Wyświetlacz jest wklejony w obudowę i z rozmów z naszymi Klientami wynika, że niewiele serwisów podejmuje się takiego zadania ze względu na duże ryzyko uszkodzenia ekranu. Niektóre serwisy doliczają do ceny naprawy nowy moduł wyświetlacza co jednak drastycznie zwiększa koszt naprawy tabletu czyniąc naprawę nieopłacalną.

W Repaired Serwis Laptopów mamy już wieloletnie doświadczenie w naprawie tabletów Surface Pro 6. Bez problemu jesteśmy w stanie zdemontować ekran, wymienić zawiasy klapki i wkleić ekran ponownie bez żadnych uszkodzeń czy śladów demontażu. W przypadku wymiany zawiasów nie idziemy na łatwiznę i zawsze wymieniamy komplet dwóch zawiasów więc nie ma ryzyka, że w niedługim czasie drugi zawias będzie również do wymiany.

Serwisujemy także inne tablety serii Pro jak: Pro 4, Pro 5, Pro, 6, Pro 7, Pro 8. Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w naprawie tabletów Microsoftu. Szybko i sprawnie poradzą sobie również z wymianą innych podzespołów. Jeżeli Twój tablet Surface uległ uszkodzeniu, zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę naprawy do serwisu laptopów i tabletów Rapaired przy ul. Grójeckiej 132/1A Warszawa Ochota. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 22 662 10 55.

uszkodzony zawias microsoft surface pro 5 6

uszkodzone zawiasy klapki stopki surface pro

naprawa zawiasu surface pro 6

wymiana zawiasu surface pro serwis warszawa

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline