slider repaired 3

Uszkodzony włącznik, tablet nie włącza się - Lenovo Yoga Tablet 3 YT3-X50L

Wadliwy przycisk włączania w tablecie to rzecz z pozoru błaha jednak utrudniająca lub nawet uniemożliwiająca korzystanie z urządzenia. Tak jest w opisanym przez nas przypadku naprawy tabletu Lenovo Yoga 3 10". Przycisk tkwił nieruchomo w obudowie, nie było wyczuwalnego klikania/skoku przy naciskaniu. Tablet nie włączał się i nie reagował na naciskanie włącznika. Przyczyną takiego stanu rzeczy okazał się uszkodzony switch włącznika. Dla doświadczonego serwisanta była to rutynowa naprawa. Wymiana przycisku przebiegła szybko i już na drugi dzień tablet wrócił do właściciela.

Choć znaczną część napraw tabletów w naszym serwisie stanowią wymiany zbitych szybek, gniazd ładowania, usb, to zajmujemy się również wymianą uszkodzonych przycisków (włączania, podgłaszania, ściszania), wymianą złącz sim, a także naprawą płyt głównych. Naprawiamy tablety wszystkich marek dostępnych na rynku: Lenovo, Asus, Samsung, Apple, HP, Dell i inne.

Zapraszamy na diagnozę i wycenę naprawy już w 15 minut. U nas diagnoza zawsze jest darmowa.

uszkodzony przycisk wcznik tablet lenovo yoga 3 YT3 X50L

Uszkodzony włącznik przed naprawą.

 

naprawa wymiana wcznika przycisku serwis tabletw warszawa

Tablet po naprawie

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline