slider repaired 3

Serwis Asus Transformer Pad Infinity TF700T/TF700TG/TF700KL Warszawa

Tablet Asus TF700T to flagowy model serii Transformer Pad. Wystarczy raz rzucić okiem na tablet aby utwierdzić się w przekonaniu, że jest to produkt high-endowy. W budowie wykorzystano aluminium przez co obudowa jest solidna i odporna na zarysowania. Tablet jest bardzo smukły i wygodny w użytkowaniu, a rozlokowanie portów nie ogranicza ergonomii pracy.

serwis naprawa asus transformer pad tf700t warszawaUrządzenie wyposażone jest w dwie kamerki: przednią o rozdzielczości 2Mpix i główną o rozdzielczości 8Mpix. Zamontowano 10 calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920x1200 pikseli dzięki czemu możliwe jest wyświetlanie obrazu w jakości Full HD. Szkło Corning Gorilla Glass 2 zapewnia zwiększoną ochronę przed uszkodzeniami jednak nie uchroni w 100% ekranu dotykowego przed rozbiciem lub pęknięciem np. na skutek upuszczenia czy uderzenia. Tablet został również wyposażony w kartę wi fi, moduł bluetooth oraz GPS. Wydajna zintegrowana bateria pozwala na 9 godzin ciągłego użytkowania, a podłączając stację dokującą czas ten wydłuża się o kolejne 6 godzin co daje bardzo dobry wynik. W eleganckiej obudowie umieszczono czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 1,6 GHz oraz 1GB pamięci RAM co sprawia, że system funkcjonuje stabilnie i płynnie. Nawet w zaawansowanych graficznie grach możemy liczyć na szybki czas reakcji i płynne działanie.

 

Naprawa Asus Transformer Pad Infinity TF700T/TF700TG/TF700KL

Nie ulega wątpliwości, że aluminiowa obudowa tabletu Asus TF700T znakomicie spełnia funkcję ochronną. Nadal jednak - tak jak we wszystkich tabletach - najdelikatniejszym elementem jest ekran dotykowy i to on najczęściej ulega uszkodzeniom mechanicznym. Gdy już się tak stanie z pomocą Państwu przychodzi nasz serwis w Warszawie. Oferujemy całą gamę usług serwisowych w tym m.in. wymianę pękniętej szybki.

Oferta serwisowa:

  • wymiana panelu dotykowego
  • wymiana matrycy lcd
  • naprawa uszkodzonych przycisków sprzętowych
  • naprawa po zalaniu
  • naprawa złącza karty sim
  • naprawa oprogramowania

i inne

Zapraszamy do serwisu laptopów i tabletów REPAIRED mieszczącego się w Warszawie przy ul. Grójeckiej 132/1A, tel 22 662 10 55. Na miejscu, w 15 minut dokonamy darmowej diagnozy i wyceny naprawy. Zdajemy sobie sprawę, że tablet to nie tylko mobilne centrum rozrywki ale często też narzędzie pracy, dlatego postaramy się jak najszybciej naprawić Państwa uszkodzony sprzęt.

 

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline