slider repaired 3

kalibracja panelu dotykowego asus transformer pad tf300 warszawa

 Kalibracja digitizera Asus TF300T/ TF300TG/ TF300TL

Wymiana panelu dotykowego (digitizera) w tablecie Asus Transformer Pad serii TF300 w większości przypadków wymaga jego późniejszej kalibracji. W przeciwnym razie ekran w 

Problem związany z wymianą i kalibracją ekranu dotykowego szerzej został opisany we wcześniejszym naszym artykule:ogóle nie będzie reagował na dotyk lub będzie reagował nieprawidłowo np. z większą lub z mniejszą czułością lub też będzie działał całkiem losowo.

Wymiana i kalibracja panelu dotykowego w tablecie Asus Transformer Pad TF300

Kalibracja ekranu dotykowego już wcześniej sprawiała problemy wielu serwisom. Jednak za sprawą wydania aktualizacji oprogramowania, wykonanie kalibracji stało się jeszcze bardziej skomplikowane.

Aktualizacja softu tabletu do wersji Android Jelly Bean 4.2 lub wyższej utrudnia skalibrowanie panelu dotykowego uniemożliwiając niektórym serwisom skuteczne wykonanie usługi.

W naszym serwisie w Warszawie usługa wymiany panelu dotykowego jak i samej kalibracji jest cały czas dostępna, niezależnie od wgranego na tablecie oprogramowania. Warto zaznaczyć, że podczas kalibracji nie usuwamy żadnych zapisanych w pamięci urządzenia danych.

W przypadku wymiany ekranu dotykowego w naszym serwisie kalibracja jest zawsze darmowa. Oferujemy również samą kalibrację digitizera w atrakcyjnej cenie.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline