slider repaired 3

 Konserwacja układu chłodzenia w laptopie Lenovo Y70-70 Touch - serwis laptopów Warszawa

Czyszczenie układu chłodzenia laptopa to usługa, która jest wykonywana codziennie w serwisie laptopów Repaired. Każdy komputer, w zależności od środowiska pracy, wcześniej czy później będzie wymagał takiej konserwacji. Kurz zasysany do środka wraz z powietrzem osadza się na wentylatorze, radiatorze i innych podzespołach laptopa upośledzając proces chłodzenia. Pasta na GPU i CPU również wymaga okresowej wymiany. Nie dziwi więc tak duża popularność usługi czyszczenia i konserwacji układu chłodzenia w naszym serwisie.

Bohaterem tego wpisu jest tytułowy Lenovo Y70-70 w wersji Touch. Podczas pracy laptopa występowały typowe objawy niedrożnego układu chłodzenia: głośna praca wentylatora - wiatrak pracował wciąż na wysokich obrotach, laptop mocno się nagrzewał, spowalniał, a po przegrzaniu  wyłączał. Problemy nasilały się przy większym obciążeniu komputera.

Warto pamiętać, że wysoka temperatura wpływa negatywnie na układ graficzny i procesor co w  konsekwencji może doprowadzić do uszkodzenia tych układów. Gdy dochodzi do sytuacji, w której laptop zaczyna się sam wyłączać, jest to już ostatni dzwonek aby zająć się tym problemem. Dalsze użytkowanie laptopa w takim stanie może doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej. Laptop z zadbanym układem chłodzenia odwdzięczy się nam długą i bezawaryjną pracą.

W laptopie Lenovo Y70-70 wszystkie elementy układu chłodzenia zostały przez technika pieczołowicie wyczyszczone. Każdorazowo przy usłudze konserwacji nakładana też jest nowa pasta termoprzewodząca. Efekt naszej pracy dało się odczuć od razu po włączeniu laptopa. Po wykonaniu testów i ostatecznym potwierdzeniu prawidłowego działania laptopa, naprawa została zakończona i już następnego dnia laptop Lenovo został odebrany przez właściciela.

W przypadku problemów z głośną pracą lub przegrzewaniem się laptopa zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy i darmowej diagnozy. Serwis Laptopów Repaired mieści się przy ul. Grójeckiej 132/1A Warszawa Ochota. Jesteśmy także do dyspozycji pod nr tel 22 662 10 55.

konserwacja chodzenia lenovo y70 70 touch serwis laptopow warszawa

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline