slider repaired 3

Serwis laptopów Lenovo Ideapad 700-15ISK - wymiana uszkodzonej klawiatury

Często Klienci przymierzając się do zakupu laptopa, pytają nas, laptopy której marki są najmniej awaryjne, które modele psują się najmniej lub czego naprawiamy najwięcej. Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na dwa pierwsze pytania. Tak naprawę, w mniejszym lub większym stopniu do naszego serwisu trafiają laptopy wszystkich producentów dostępnych na rynku. Natomiast jeśli mielibyśmy porównać ilości naprawianych laptopów według producentów to liderem tego niechlubnego rankingu zostałoby Lenovo. Jeśli ktoś śledzi naszego bloga to zapewne już zauważył, że regularnie pojawiają się wpisy dotyczące napraw sprzętu tej marki. Czy to oznacza, że to właśnie laptopy Lenovo są najbardziej awaryjne? Nie koniecznie. Ilość wykonywanych napraw może wynikać z popularności marki, wszak to właśnie Lenovo jest liderem w rankingach sprzedażowych. 

Dziś będzie znów o Lenovo, konkretnie o modelu Ideapad 700-15ISK. Problem z którym zgłosił się do nas właściciel w/w laptopa to usterka klawiatury. Część klawiszy działała poprawnie ale przy wciskaniu np. klawisza z literą "M" na ekranie pojawiało się "N". Przy innych klawiszach wpisywał się ciąg losowych znaków. Klawiatura nie była zalana, nie było śladów ingerencji cieczy. Ideapad Y700 to koleiny model z klawiaturą, która nie jest przykręcana lub montowana na zatrzaski, a zgrzewana od spodu z palmrestem. Ten typ montażu sprawia, że konstrukcja laptopa jest sztywniejsza, a całość wygląda estetycznie. Wymiana tak montowanej klawiatury wiąże się z demontażem niemal całego laptopa, a sama naprawa jest bardziej czasochłonna i skomplikowana. Niemniej jednak, posiadając wieloletnie doświadczenie w naprawie laptopów, jesteśmy w stanie wymienić każdą klawiaturę, niezależnie od zastosowanego typu montażu.

Jak zawsze po wymianie klawiatury, każdy klawisz został sprawdzony pod kątem poprawności działania. Nowa klawiatura działała bez zarzutu. Laptop odzyskał pełną funkcjonalność i już po trzech dniach od zgłoszenia naprawy powrócił do właściciela. Na naprawę wystawiona została pisemna gwarancja.

Jeżeli w Państwa komputerze doszło do awarii zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy i darmowej diagnozy, również w przypadku innych uszkodzeń. Serwis Repaired mieści się przy ul. Grójeckiej 132/1A Warszawa Ochota. Jesteśmy także do dyspozycji pod nr tel 22 662 10 55.

wymiana klawiatury lenovo ideapad 700 15isk serwis warszawa

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline