slider repaired 3

Wymiana gniazda ładowania w notebooku Lenovo ideapad 100-15IBD - naprawa laptopów Warszawa

Lenovo ideapad 100-15IBD to popularny notebook, który w niewysokiej cenie oferuje dobrą jakość, nowe technologie i energooszczędność. W modelu 100-15IBD Lenovo zastosowało nowy typ gniazda zasilania - jest ono mniejsze i dosyć delikatne, przez co podatne na uszkodzenia mechaniczne.

To już nie pierwszy przypadek, kiedy prowadzona jest przez nas naprawa laptopa Ideapad 100 z uszkodzonym gniazdem zasilania. To także kolejny przypadek, kiedy we wtyku zasilacza utkwił pin wyrwany z gniazda. Zdaje się to więc typową przypadłością w tym modelu.

Identyczną usterkę opisywaliśmy już przy okazji laptopa Dell: Naprawa notebooka Dell XPS 15 9550 - nie ładuje, uszkodzone gniazdo ładowania

Na szczęście gniazda są dostępne, jednak producent w okolicy jego montażu na płycie głównej, umieścił delikatny switch (przycisk), który łatwo uszkodzić podczas lutowania. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że Serwis Laptopów Repaired z powodzeniem wymienia gniazda zasilania w laptopie Lenovo Ideapad 100-15IBD (a także w innych modelach wszystkich producentów).

Naprawa laptopów Lenovo Ideapad 100 często wiąże się z koniecznością usunięcia pinu z wtyku zasilacza. Wykonywane jest to w cenie usługi wymiany gniazda i sprawia, że można w dalszym ciągu korzystać z oryginalnego zasilacza, bez konieczności jego wymiany. Wtyk po umiejętnym wyjęciu pinu pozostaje nienaruszony i działa jak przewidział to producent, poprawnie współpracując z nowym gniazdem.

Serwis Laptopów w Warszawie - REPAIRED.pl - z siedzibą przy ulicy Grójeckiej 132 (róg ul. Korotyńskiego), oferuje usługę wymiany gniazd zasilania w laptopach i tabletach wszystkich producentów. Zapraszamy do skorzystania z darmowej diagnozy, którą przeprowadzimy od ręki w 15 minut!

laptop nie laduje uszkodzone gniazdo zasilania lenovo ideapad 100 15ibd

Widoczne wyłamane gniazdko zasilania. W środku gniazda powinien znajdować się metalowy pin.

 

wymiana gniazda ladowania serwis lenovo warszawa

wtyczka zasilacza laptopa lenovo

Wystający ze środka wtyczki metalowy element to pin, który został wyłamany z gniazda

× Progressive Web App | Add to Homescreen

Aby zainstalować tę aplikację internetową na swoim iPhonie/iPadzie, naciśnij ikonę. Progressive Web App | Share Button A następnie Dodaj do ekranu głównego.

Offline