slider repaired 3

Naprawa tabletu Sony Xperia Z2 SGP521 - wymiana uszkodzonego ekranu

Wymiana pękniętej szybki w tablecie to usługa, którą w naszym serwisie wykonujemy regularnie. Bez względu na to jak dobrze traktujemy swój tablet, każdemu może zdarzyć się wypadek. Upuszczenie tabletu, najczęściej kończy się uszkodzeniem digitizera lub matrycy.

Tablet ze zdjęcia to Sony Xperia Z2 SGP521. Sprzęt został dostarczony do serwisu laptopów Repaired z pękniętym ekranem dotykowym. Uszkodzenie spowodowało dziecko naszego Klienta, które przez nieuwagę usiadło na tablecie.

Po krótkiej, darmowej diagnozie i wycenie naprawy, Klient zdecydował się na wymianę wyświetlacza. Warto nadmienić, że tablet nie posiada z zewnątrz śrubek  moduł LCD jest przyklejony do obudowy i aby dostać się do wnętrza urządzenia, należy zdemontować moduł wyświetlacza.. Mając doświadczenie w naprawie modeli SGP511, SGP512, SGP521 mogliśmy w krótkim czasie zakończyć naprawę tabletu Sony i zwrócić sprawne urządzenie zadowolonemu właścicielowi. Na wykonaną naprawę została wystawiona pisemna gwarancja.

Jeśli miałeś pecha i Twój tablet Sony Xperia Z2 wymaga naprawy, zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę naprawy w 15 minut, a także szybką naprawę. Serwis laptopów i tabletów REPAIRED ul, Grójecka 132/1A, Warszawa Ochota, tel 22 662 10 55

wymiana ekranu szybki sony xperia tablet z2 sgp512 sgp521

serwis tabletow sony xperia warszawa

 

e-max.it: your social media marketing partner

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn- Pt: 10:00 - 18:00
Sb: nieczynne