slider repaired 3

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 10:00-18:00
Sb: Nieczynne

Naprawa Surface Pro 4 - wymiana pękniętego ekranu

Wymiana pękniętego ekranu w tablecie Surface Pro 4 to jedna z usług, które oferujemy w Repaired Serwis Tabletów Warszawa. Wyświetlacz to najdelikatniejsza część tabletu i przy upadku urządzenia lub jakimś uderzeniu czy ściśnięciu jako pierwsza ulega uszkodzeniu. Obudowę tabletu Microsoft Surface Pro 4 1724 wykonano jest ze stopu aluminium i magnezu. I mimo że solidna nie chroni całkowicie matrycy przed jej uszkodzeniem. Tablety Surface, które trafiają do naszego serwisu to najczęściej tablety z rozbitą szybą (digitizerem). Sama matryca LCD rzadko ulega pęknięciu, jednak w tym modelu tabletu, matryca i ekran dotykowy występują jako jeden moduł wyświetlacza. Część fabrycznie zmontowana już przez producenta. A więc mimo, że obraz wyświetla się prawidłowo, a matryca nie rozlała się i nie ma pasków itp. to i tak konieczna jest wymiana całego modułu LCD.

 

Wymiana ekranu Surface Pro 4 w Repaired Serwis Tabletów

Tytułowy tablet dostarczono do naszego serwisu z uszkodzonym na skutek upadku wyświetlaczem. W tym przypadku uszkodzenia były dość obszerne i rozbiciu uległa również matryca LCD. Po wstępnej wycenie i akceptacji kosztorysu, tablet został przekazany technikowi do dalszej naprawy. 

Tablety z serii Surface nie posiadają śrubek za pomocą, których skręcona jest obudowa. Tutaj żeby zdemontować urządzenie, najpierw należy wyjąć wyświetlacz, który jest wklejony w obudowę. W tym konkretnym przypadku, demontaż był nieco ułatwiony, ponieważ nie było ryzyka uszkodzenia wyświetlacza - ekran i tak miał być wymieniony na nowy. Nadal jednak trzeba było zachować szczególną ostrożność aby przy podważaniu ekranu, nie uszkodzić innych elementów tabletu jak chociażby kamery, czujnika rozpoznawania twarzy czy anten wi-fi.

Dzięki dużemu doświadczeniu w naprawie tabletów Surface Pro w krótkim czasie zakończyliśmy naprawę tytułowego sprzętu. Po wykonaniu testów jakościowych, sprawny tablet powrócił do właściciela.

Jeśli w Twoim tablecie Microsoft Surface Pro zbił się ekran i konieczna jest jego wymiana, zapraszamy do Repaired serwis tabletów na darmową diagnozę i wycenę oraz szybką naprawę. Wielokrotnie wykonywaliśmy już wymiany ekranów, baterii czy napraw płyty głównej. Oddając tablet Surface Pro do Repaired Serwis Tabletów, masz gwarancję, że naprawa przebiegnie szybko i bez żadnych kosztownych niespodzianek.

rozbity ekran microsft surface pro 4 1724

naprawa tabletu surface pro 4 warszawa serwis

wymiana ekranu w tablecie microsft surface pro 4 1724

 

e-max.it: your social media marketing partner