Od dnia 1.08.2020r. zmieniają się godziny otwarcia Serwisu.

Pracujemy pn-pt 10:00-18:00, soboty - nieczynne.

slider repaired 2

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sb: 10:00 - 14:00

Wymiana uszkodzonego gniazda ładowania w tablecie Samsung Galaxy Note 10.1 GT-N8000

Wymiana uszkodzonych gniazd ładowania to w serwisie laptopów Rapaired codzienność. Jeśli występują problemy z ładowaniem baterii w tablecie, najpewniej uszkodzone będzie właśnie złącze ładowania, ewentualnie przewód ładowarki, a nie sama bateria. Możliwe objawy awarii gniazda to przerywanie ładowania przy poruszaniu wtykiem, długi czas do pełnego naładowania baterii, tablet długo się ładuje, rozładowuje się nawet przy podłączanej ładowarce, tablet nie wykrywa zasilacza.

O ile w niektórych przypadkach, gdy luz na gnieździe jest niewielki można się zastanawiać czy wadliwe jest gniazdko czy wtyk ładowarki to w przypadku tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 GT-N8000 uszkodzenie było jednoznaczne. Tablet upadł w trakcie ładowania wprost na wtyk ładowarki i złącze systemowe  zostało wyrwane z taśmy do której fabrycznie było przylutowane.

Gniazdo zostało wymienione na nowe, a sprzęt ponownie przetestowany. Na szczęście inne podzespoły tabletu nie ucierpiały przy tym upadku. W pełni sprawny tablet już na drugi dzień został odebrany przez Klienta z naprawy.

Uszkodzenie gniazda USB to tak, jak wspomnieliśmy na początku, najczęstsza przyczyna problemów z ładowaniem baterii w tablecie ale oczywiście nie jedyna. Jeśli w Twoim tablecie występują trudności z ładowaniem baterii zapraszamy do Serwisu Laptopów i Tabletów REPAIRED przy ul. Grójeckiej 132 na darmową diagnozę usterki.

wyrwane gniazdo ladowania tablet samsung galaxy note gt n8000

uszkodzone zlacze w tablecie samsung note 10.1 n8000 wymiana

 

e-max.it: your social media marketing partner