slider repaired 2

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sb: 10:00 - 14:00

Instalacja systemu operacyjnego macOS Mojave w laptopie Apple MacBook Pro A1502

Apple jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw produkujących laptopy i tablety. Dlatego nie jest dla nas zaskoczeniem, że każdego dnia przyjmujemy do naprawy kolejne urządzenia marki Apple.

Laptop MacBook Pro A1502 widoczny na zdjęciu poniżej, został dostarczony do naprawy, do naszego serwisu w Warszawie. Zgłaszany problem to brak możliwości uruchomienia komputera. Laptop pracował poprawnie, aż do jego wyłączenia, a przy próbie ponownego uruchomienia pojawił się tylko migający folder ze znakiem zapytania.

Laptop od razu został przekazany jednemu z serwisantów do zweryfikowania usterki. W ciągu kilkunastominutowej diagnozy technik sprawdził stan sprzętu, w tym dysku, który okazał się sprawny. Brak możliwości włączenia laptopa związany był z uszkodzeniem systemu operacyjnego macOS.

Zwykle podczas instalacji systemu operacyjnego od nowa, dysk laptopa jest formatowany i tracone są zapisane na nim dane. Jednak na życzenie Klienta jesteśmy wstanie zachować wszystkie znajdujące się na dysku pliki. Odzyskujemy dane również z uszkodzonych dysków.

Opisywane MacBook Pro wykorzystywany był do pracy i znajdowały się na nim firmowe dane. Klientce zależało więc na szybkiej naprawie i aby nie utracić zapisanych na dysku dokumentów. I jedno i drugie udało się wykonać. Zabezpieczyliśmy dane i zainstalowaliśmy na nowo system operacyjny w najnowszej dostępnej wersji - Mojave, a laptop już na drugi dzień był gotowy do odbioru z serwisu.

Pamiętaj, jeśli zależy Ci na szybkiej naprawie, zapytaj naszą obsługę o Usługę Ekspres

Jeśli komputer przestał się włączać, wolno działa, zawiesza się lub nie ładuje się system operacyjny, zapraszamy na darmową diagnozę już w 15 minut. W zależności od potrzeb oczyścimy system operacyjny lub zainstalujemy go na nowo. Jeśli na dysku laptopa znajdują się ważne dane, wykonamy naprawę bez kasowania plików. Serwis laptopów Repaired ul. Grójecka 132/1A Warszawa Ochota.

brak systemu folder znak zapytania macbook

 

e-max.it: your social media marketing partner