slider repaired 2

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sb: 10:00 - 14:00

Laptop serwis - naprawa Acer Aspire 5 A515-51G - wymiana klawiatury

Tak się złożyło, że laptopy marki Acer od dłuższego już czasu nie gościły na naszym blogu. Tak naprawdę jest to czysty przypadek bo marka Acer wciąż jest bardzo popularną marką wśród laptopów. A więc dla równowagi, dziś krótka relacja z wymiany uszkodzonej klawiatury w laptopie Acer Aspire 5 A515-51G.

Laptop dostarczony do serwisu z usterką: nie działa klawiatura. Po przeprowadzeniu darmowej diagnozy okazało się że rzeczywiście występują problemy z funkcjonowaniem klawiatury. Test klawiatury wykazał, że ta nie działa lecz tylko częściowo tzn. większość klawiszy działała bez zarzutu ale część z nich w ogóle nie reagowała na naciskanie. Nie było śladów ingerencji cieczy ani uszkodzeń mechanicznych. Jak zrelacjonował właściciel laptopa, komputer nie był zalany ani nie upadł. Klawiatura przestała działać samoistnie. Niemniej jednak, konieczna była jej wymiana.

Wymiana klawiatury w modelu A515-51G jest nico utrudniona bo jest ona montowana od dołu palmrestu. Dodatkowo jest zgrzana razem z obudową i zabezpieczona dodatkową blachą. Wielokrotnie opisywaliśmy już na blogu proces wymiany montowanych w ten sposób klawiatur. Zintegrowana klawiatura z obudową jest to patent często stosowany wśród producentów laptopów.

Wiemy, że nie wszystkie serwisy podejmują się wymiany klawiatur montowanych w ten sposób, proponując czasami wymianę całej górnej obudowy z już zamontowaną fabrycznie klawiaturą co zwiększa koszt naprawy. Serwis do którego wcześniej zgłosił się właściciel laptopa Acer A515-51G, odmówił wymiany klawiatury.

Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w wymianie zgrzewanych klawiatur. Szybko i sprawnie poradzą sobie z wymianą klawiatury w Twoim laptopie. Jeżeli  laptop uległ uszkodzeniu, zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę naprawy do serwisu laptopów i tabletów Rapaired przy ul. Grójeckiej 132/1A Warszawa Ochota. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 22 662 10 55.

wymiana klawiatury laptop Acer A515 51G

 

e-max.it: your social media marketing partner