slider repaired 2

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sb: 10:00 - 14:00

Instalacja systemu operacyjnego Windows 8.1 w laptopie Sony Vaio SVT1122S9EB - serwis Sony

Instalacja systemu operacyjnego to jedna z najczęściej wykonywanych czynności serwisowych. Tym razem wykonaliśmy reinstalację systemu Windows 8.1 w laptopie Sony Vaio SVT1122S9EB. Problemem była niestabilna, wolna praca laptopa, a także brak możliwości nawiązowania połączenia z dedykowaną bezprzewodową klawiaturą.

Instalacja systemu Windows to nie wszystko - do poprawnej pracy systemu konieczna jest jeszcze instalacja właściwych sterowników urządzeń takich jak karta graficzna, karta dźwiękowa, a w przypadku laptopów dodatkowo touchpada, klawiszy funkcyjnych, modemów 3G, zarządzania zasilaniem. W modelu Sony SVT1122S9EB problematyczne może być również ponowne sparowanie klawiatury z laptopem.

Po zainstalowaniu kompletu oprogramowania, podłączeniu klawiatury i przeprowadzeniu testów, upewniliśmy się, że komputer działa prawidłowo. Aby laptop po opuszczeniu serwisu nie sprawiał problemów i niespodzianek, dokonaliśmy aktualizacji systemu Windows z wykorzystaniem usługi Windows Update. Niektóre aktualizacje wymagają pobrania gigabajtów danych i godzin oczekiwania na instalację, co może być zaskakujące dla Klienta.

Jeżeli na ekranie pojawi się napis Proszę czekać, a pod nim animowane, krążące wkoło kropki - należy zastosować się do sugestii i czekać:) Opisywany komputer był gotowy do odbioru i pracy następnego dnia. Po reinstalacji systemu odzyskał pełną wydajność. Środowisko z kompletnym pakietem sterowników, bez niepotrzebnych aplikacji, malware'u i wirusów z pewnością zwiększa przyjemność z korzystania z komputera. To niekiedy lepszy sposób na zwiększenie wydajności niż dokładanie RAM-u do zawirusowanej maszyny z uszkodzonym systemem.

Jeżeli masz wątpliwości, czy przeinstalować system, bądź windows przestał się uruchamiać, jeśli chcesz zwiększyć wydajność dodając RAM-u, najlepiej jeśli skorzystasz z darmowej diagnozy. Doradzimy optymalne rozwiązanie, a komputer znów będzie działał jak należy.

naprawa sony vaio SVT1122S9EB

 

e-max.it: your social media marketing partner