ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sb: 9:00 - 14:00

Naprawa notebooka Samsung NP350V5C - wymiana zbitej matrycy

Matryca LCD czyli wyświetlacz ciekłokrystaliczny, bardzo delikatny element budowy laptopa. Wystarczy już lekkie uderzenie lub nawet przyciśnięcie klapy laptopa gdy ten jest złożony aby matryca pękła. Akurat w tym przypadku uszkodzenie było spowodowane przez dziecko naszej Klientki, które położyło klocek na klawiaturze i próbowało domknąć klapę matrycy. Efekt takiego działania jak na poniższym zdjęciu: potłuczona matryca, rozlany ekran i widoczna jedynie 1/4 wyświetlanego obrazu. Na takim laptopie już nie dało się dalej pracować i Klientka zwróciła się do naszego serwisu po pomoc. Nam pozostała tylko wymiana matrycy na nową co oczywiście czynimy i już kolejnego dnia zwracamy naprawiony laptop szczęśliwej właścicielce.

Wymiana rozbitej matrycy może wydawać się prostą czynnością, ale przestrzegamy osoby nie posiadające doświadczenia w tego typu naprawach przed jej samodzielną wymianą. W łatwy sposób można uszkodzić płytę główną i samą matrycę lcd np. poprzez jej niewłaściwe podłączenie. Niejednokrotnie Klienci zgłaszali się do naszego serwisu po samodzielnych wymianach panelu lcd, gdy po wymianie komputer przestał się włączać. Dlatego w przypadku braku doświadczenia lepiej powierzyć laptop do naprawy wykwalifikowanym technikom i oszczędzić sobie dodatkowych kłopotów i kosztów.

zbita matryca lcd laptop samsung serwis wymiana

 Laptop przed naprawą...

 

naprawa laptopa wyswietlacz matryca warszawa

 ...i po naprawie :)

 

W przypadku problemów z matrycą lcd lub innymi podzespołami laptopa zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy i darmowej diagnozy. Naprawiamy laptopy wszystkich marek. Serwis Repaired mieści się przy ul. Grójeckiej 132/1A na warszawskiej Ochocie. Jesteśmy także do dyspozycji pod nr tel 22 662 10 55. Serdecznie zapraszamy.

 

e-max.it: your social media marketing partner

Procedura naprawy

  • 1-darmowa-diagnoza-i-wycena-naprawa-laptopow.png
  • 2-kosztorys-naprawy-laptopa-warszawa.png
  • 3-szybka-naprawa-laptopa-warszawa.png
  • 4-testy-po-naprawie-serwis-warszawa.png
  • 5-kontakt-z-klientem-naprawa-notebook.png
  • 6-gwarancja-na-naprawe-laptop-serwis.png