• serwis laptopów repaired
  • darmowa wycena usterki
  • naprawy bga
  • odzyskiwanie danych
  • zgłoszenie naprawy
  • sprzedaż zasilaczy

kliknij i zadzwon telefon 226621055 - Serwis Laptopow Repaired

Błąd aktualizacji systemu Windows 10

Co jakiś czas zgłaszają się do nas klienci z nieuruchamiającym się systemem po nieudanej automatycznej aktualizacji i właśnie z taką usterką trafił do naszego serwisu Acer E5-511.

Głównie problem dotyczy dwóch najmłodszych systemów operacyjnych z pod znaku Microsoftu - Windows 8.1 i Windows 10. Aktualizacje systemu Windows pobierają się automatycznie i automatycznie też się instalują gdy komputer nie jest używany. Należy pamiętać żeby nigdy nie wyłączać komputera w trakcie instalacji aktualizacji, o czym z resztą jesteśmy informowani stosownym napisem. Nagłe odłączenie zasilania może poskutkować uszkodzeniem systemu. W najlepszym przypadku aktualizacja zostanie wycofana i włączy się automatyczna naprawa systemu usuwając problem. W innym przypadku komputer może się zapętlić usuwając aktualizację, dokonując naprawy, ponownie instalując aktualizację i znów ją wycofując. W ten sposób system operacyjny już się nie uruchomi i konieczna będzie jego naprawa lub reinstalacja. Podczas tej operacji dysk twardy jest formatowany i usuwana jest jego zawartość, ale na życzenie możemy zachować dane użytkownika znajdujące się na dysku.

Nie zawsze przyczyną niepowodzenia aktualizacji musi być ingerencja z zewnątrz. Czasami problem powoduje uszkodzony podzespół laptopa np. dysk twardy, układ graficzny czy karta sieciowa. Czasem system przestaje działać bez żadnej wyraźnej przyczyny, ot Windows :)

 

Zdjęcie przed naprawą - napis "Przygotowywanie systemu Windows..." i kręcące się w nieskończoność kółeczko.

bd bluescreen nie startuje system serwis komputerw warszawa

i po naprawie :)

instalacja systemu windows 10 serwis komputerowy warszawa

 

W przypadku problemów z funkcjonowaniem laptopa zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 22 662 10 55 lub odwiedzenia nas osobiście. Na miejscu dokonamy bezpłatnej diagnozy usterki i wyceny naprawy. Serwis REPAIRED mieści sie przy ulicy Grójeckiej 132/1A w Warszawie. Serdecznie zapraszamy.

e-max.it: your social media marketing partner

adres i telefon do serwisu laptopow repaired

Najnowsze artykuły