• serwis laptopów tabletów repaired
  • darmowa sprawdzenie usterki i wycena naprawy
  • naprawy bga wymiana chipsetu grafiki
  • odzyskiwanie danych
  • zgłoszenie naprawy serwis wysyłkowy
  • sprzedaż zasilaczy

kliknij i zadzwon telefon 226621055 - Serwis Laptopow Repaired

Naprawa tabletu Asus T100TA po upadku

Asus T100TA nadal jest popularnym tabletem pomimo, że jego premiera miała miejsce już trzy lata temu. Model ten w dalszym ciągu trafia do naprawy do naszego serwisu. Głównie są to uszkodzene gniazda usb i rozbite szybki.

Tym razem najbardziej powszechna usterka wśród tabletów czyli uszkodzony mechanicznie panel dotykowy (digitizer). Niefortunnie tablet został upuszczony przez użytkownika co zaskutkowało potłuczeniem szybki. Przy spotkaniu tableta z podłożem nie pomogło nawet etui, w którym znajdował się omawiany Asus T100. Na szczęście matryca lcd nie uległa uszkodzeniu, obraz nadal wyświetlał się prawidłowo. Nie działały natomiast funkcje dotykowe powyżej linii pęknięcia. Konieczna była wymiana szybki wraz z digitizerem. Digitizer jest odpowiedzialny za funkcje dotykowe i jest on zintegrowany z szybą - jest to jeden element. Nie można wymienić samej szyby lub samego digitizera jak błędnie sądzi wielu naszych Klientów.

Dysponując odpowiednimi narzędziami i doświadczeniem mogliśmy w krótkim czasie wymianić uszkodzony podzespół i zwrócić naprawiony sprzęt właścicielowi. Oczywiście na naprawę została wystawiona pisemna gwarancja.

Jeżeli Państwa tablet uległ uszkodzeniu, zapraszamy na diagnozę i wycenę naprawy do naszej siedziby przy ul. Grójeckiej 132/1A na warszawskiej Ochocie, lub do kontaktu pod nr tel. 22 662 10 55. Diagnoza usterki u nas jest zawsze darmowa.

peknieta szyba panel asus t100ta serwis naprawaasus t100ta nie dziala dotyk serwis laptopow warszawawymiana digitizera matrycy asus t100ta serwis tabletow warszawa

e-max.it: your social media marketing partner

adres i telefon do serwisu laptopow repaired

Najnowsze artykuły