Uprzejmie informujemy, że w dniach

20.04.2019 (sobota) serwis jest nieczynny

23.04.2019 (wtorek) czynne 13:00 - 19:00

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sb: 10:00 - 14:00

Wymiana matrycy w tablecie Lenovo Yoga 3 YT3-X50L

Pęknięta matryca to druga co do popularności po wyrwanym gnieździe USB usterka tabletów. Tym razem do Serwisu Repaired trafił tablet Lenovo YT3-X50L z wyjątkowo rozległymi uszkodzeniami wyświetlacza, jak i panelu dotykowego.

Fotografia ilustrująca uszkodzenie przedstawia tablet ze zdemontowanym digitizerem, aby potrzaskana szyba nie zasłaniała widoku uszkodzenia matrycy. Jak widać wyświetlacz prawie nie pokazuje obrazu - gdzieniegdzie przez czerń uszkodzonego ekranu ciekłokrystalicznego przebija sprawne podświetlenie. Jedynie po prawej stronie ekran prezentuje kolorowe paski. Wyraźnie widać "pająka" biegnącego od góry ekranu ku dołowi.

peknieta matryca tablet lenovo yoga YT3 X50L

Przykład ten doskonale pokazuje, jak wygląda pęknięta matryca i jakie z reguły objawy prezentuje. Widać pęknięcie szkła, wzdłuż pęknięcia widać "rozlany" ciekły kryształ, na niektórych fragmentach może, ale nie musi być wyświetlany obraz, podświetlenie działa. Inaczej jest w ekranach typu AMOLED spotykanych w niektórych tabletach firmy Samsung - tam uszkodzenie wyświetlacza może być dużo mniej widoczne (cienka, ledwie widoczna rysa, jak włos), a jego skutkiem całkowity brak obrazu i podświetlenia (w ekranach typu OLED każda z komórek jest elementem świecącym, przy awarii często przestaje działać w całości.

W przypadku opisywanego "pacjenta", konieczna była wymiana zarówno matrycy, jak i "dotyku". Poniższa fotografia przedstawia tablet Yoga 3 z zamontowanym nowym modułem wyświetlacza. Klient po tej operacji odzyskał sprawny tablet, a ważne dane pozostały na swoim miejscu. Repaired z siedzibą w Warszawie przy ulicy Grójeckiej 132 (Ochota), jako serwis z wieloletnim doświadczeniem, naprawia tablety i laptopy wszystkich marek. Nie wiesz, co dolega Twojemu urządzeniu? Tablet się nie włącza, nie ładuje, laptop został zalany, pękła matryca LCD? Zapraszamy na darmową diagnozę. W zaledwie 15 minut dokonamy sprawdzenia i wyceny naprawy sprzętu.

serwis lenovo yoga 3 tablet warszawa

 

e-max.it: your social media marketing partner

Procedura naprawy

  • 1-darmowa-diagnoza-i-wycena-naprawa-laptopow.png
  • 2-kosztorys-naprawy-laptopa-warszawa.png
  • 3-szybka-naprawa-laptopa-warszawa.png
  • 4-testy-po-naprawie-serwis-warszawa.png
  • 5-kontakt-z-klientem-naprawa-notebook.png
  • 6-gwarancja-na-naprawe-laptop-serwis.png