• serwis laptopów tabletów repaired
  • darmowa sprawdzenie usterki i wycena naprawy
  • naprawy bga wymiana chipsetu grafiki
  • odzyskiwanie danych
  • zgłoszenie naprawy serwis wysyłkowy
  • sprzedaż zasilaczy

kliknij i zadzwon telefon 226621055 - Serwis Laptopow Repaired

Wymiana ekranu dotykowego w Apple iPad 4

W serwisie laptopów Repaired naprawiamy również sprzęt marki Apple: iPad, MacBook, Mac mini, iMac. Oferujemy kompleksowy pogwarancyjny serwis urządzeń tej marki: od instalacji systemu macOS, przez czyszczenie układu chłodzenia, aż po naprawy płyt głównych, naprawy uszkodzeń mechanicznych czy naprawy po zalaniu.

Dzisiejszy wpis będzie dotyczył wymiany rozbitego ekranu dotykowego w tablecie iPad 4 A1460 (Oczywiście wymieniamy także w A1458 i A1459). Tablet do naszego serwisu w Warszawie został dostarczony przez Klienta osobiście. Z opisu usterki wynikało, że tablet po prostu niefortunnie upadł i potłukła się szybka. iPad od razu został przekazany serwisantowi w celu weryfikacji uszkodzeń i wyceny naprawy. Po przeprowadzeniu kilkunastominutowej darmowej diagnozy okazało się że matryca lcd nie pękła podczas upadku, obraz w dalszym ciągu wyświetlał się prawidłowo. Konieczna była jednak wymiana szybki (digitizera) i korekta obudowy. Podczas zderzenia tabletu z podłogą, wgniótł się jeden z rogów obudowy, uniemożliwiając prawidłowy montaż nowego ekranu. Tylna obudowa wykonana jest z aluminium, dlatego nie pękła, a jedynie się odkształciła. Niemniej jednak, naprostowanie obudowy było konieczne ponieważ nachodziła ona na ekran dotykowy.

Posiadając duże doświadczenie w naprawie iPadów, a także mając dostęp do wielu części zamiennych do produktów marki Apple byliśmy w stanie w krótkim czasie zakończyć naprawę tabletu iPad. Tablet otrzymał drugie życie i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo posłuży swojemu właścicielowi. Na wykonaną przez nas naprawę wystawiliśmy pisemną gwarancję.

Jeśli posiadasz iPada z uszkodzonym ekranem lub inne urządzenie Apple wymagające naprawy lub konserwacji zapraszamy do serwisu Repaired na darmową diagnozę i wycenę naprawy już w 15 minut. Adres serwisu to ul. Grójecka 132/1A, Warszawa - Ochota, tel 22 662 10 55. Zapraszamy

wymiana digitizera ipad warszawanaprawa apple ipad 4 a1460

e-max.it: your social media marketing partner

adres i telefon do serwisu laptopow repaired

Najnowsze artykuły